Jak získat odkaz na on-line přednášky 2020 a 2021

Aktuality

Vzhledem k současné situaci budou přednášky zimního i letního běhu zprostředkovány on-line formou přes nástroj Zoom. Všichni členové JS obdrží na svůj e-mail ve středu před konáním přednášky odkaz, přes který se připojí k přednášce, po níž bude následovat diskuze. Přednášky začínají podle harmonogramu vždy ve čtvrtek v 17:30 hod.

Zájemce, kteří dosud nejsou členy JS a chtěli by přednášku navštívit, prosíme, aby se přihlásili k odběru odkazů na konci této stránky, a to nejpozději v úterý předcházející přednášce. Pro všechny přednášky se stačí registrovat pouze jednou.

Pokud odkaz neobdržíte mailem do dne konání přednášky, najdete ho v ten den na webových stránkách od 16:30 hod.

Děkujeme všem přednášejícím za jejich ochotu podělit se s námi o svá bádání touto nezvyklou formou a všechny přednášející i posluchače prosíme o shovívavost v případě technických potíží.

Sledujte prosím naše webové stránky, kde budou zveřejňovány aktuální informace o případných změnách.

Přihlášení k odběru odkazů: